PreshevaPRESS

Arsenali e ka gati transferimin e Meunier

Skuadra e Arsenalit është duke kërkuar ta përforcojë repartin e mbrojtjes.

Pas lëndimit të rëndë të Hector Bellerin që do të mungojë gjatë, Arsenali ka çaluar në pozitën e krahut të djathtë në mbrojtje.

Zvicerani Stephan Lichtsteiner dhe i riu anglez Maitland – Niles nuk kanë arritur të zëvendësojnë siç duhet spanjollin Bellerin.

Thomas Meunier. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Kësisoj Arsenali ka filluar bisedimet me Paris Saint Germain për mbrojtësin belg Thomas Meunier.

France Football ka raportuar se Meunier ka kërkuar nga klubi ta lënë të lirë të largohet pasi nuk është i lumtur në Paris.

Për ta lënë të lirë mbrojtësin belg të largohet, PSG po kërkon rreth 25 milionë euro.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Zyra e FSHF-së për Luginën e Preshevës fillon seleksionimin e talentëve të rinj

PreshevaPRESS

KF “Lugina” në vendin e parë të Ligës së Rrethit të Pçinjës

PreshevaPRESS

Futbollisti nga Presheva bëhet pjesë e përfaqësueses kosovare

PreshevaPRESS