PreshevaPRESS

Vdes Vjosa Berisha

Sot pas një sëmundje të rëndë ka vdekur producentja e njohur kosovare, Vjosa Berisha.


Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.

Në vijim gjeni postimin e plotë të tij:

Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.

Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.
Familjet Berisha dhe Istrefi.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Egzona Salihu vazhdon bashkëpunimin me Teatrin Shqiptar në Kumanovë

PreshevaPRESS

Udhëheqësi i Shtëpisë së Kulturës në Preshevë kërcnon aktoren Salihu: Do ta kontestoj në gjykatë vendimin e punës

PreshevaPRESS

Aktorja e Teatrit të Preshevës: Duhet reaguar zëshëm kundër atyre që nuk dinë dhe nuk duan të zhvillojnë Preshevën

PreshevaPRESS