PreshevaPRESS

Rritje të lehta të temperaturave gjatë ditës së sotshme

Në Luginë sot pritet të mbajë mot i ngjashëm me ditën e djeshme, vranët dhe me riga lokale shiu.


Por, ndryshe nga dje, parashiket  hidrometeorologjike për ditën e sotshme parashohin rritje të lehta të temperaturave në të dy vlerat ekstreme.

Minimalet pritet të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 11-14 gradë celsius, transmeton PreshevaPRESS.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Ndeshjet në Kampionatin Botëror që do të zhvillohen gjatë ditës së enjte

PreshevaPRESS

Maroku-Kroacia, formacionet zyrtare

PreshevaPRESS

Cristiano Ronaldo nuk është më lojtar i Manchester United

PreshevaPRESS